Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
24.50 €

Ngjyra

055

Sasia

Apliko

Biotherm Deo Pure krem antiperspirant 24h ka 100% aromë natyrale, është pa paraben dhe pa alumin. Parandalon djersitjen dhe erën e pakëndshme. Formula e saj e butë e bën atë ideal për ndersjetullat të ndjeshëm pas heqjes së qimeve Biotherm Deo Pure qetëson ndersjetullat e ndjeshme dhe minimizon rrezikun e alergjisë ose problemeve të tjera të lëkurës që mund të shkaktohen nga disa antiperspirantë. Përmban një substancë aktive me kompleks të trefishtë mineral i cili siguron një efekt afatgjatë të ndersjetullave te thatë deri në 48 orë. Eshte pa alkool dhe hipoallergjik

Brand BIOTHERM
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-003076
Forum