Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
28.60 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Biotherm Homme. Një xhel pastrues revitalizues i pasuruar me ujë nenexhiku edhe në mëngjeset më të vështira, pastruesi Total Recharge do t’i japë lëkurës suaj një shtysë. Fytyra juaj do të duket më e freskët dhe e zgjuar, dhe më e tonifikuar pas përdorimit të përditshëm.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-003079
Forum