Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
54.90 € 79.20 €

Madhësia

90ML 055

Sasia

Apliko

BOSS In Motion është një nuhatje orientale e përbërë nga një përzierje e vajrave të ëmbël dhe pikantë me shënime të freskëta prej druri.

Brand BOSS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum