Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
133.50 €

Madhësia

50 ML
30 ML
100 ML

Sasia

Apliko

Kjo aromë e guximshme, me lule per femra hapet me nota të ndritshme të bergamotit kalabrian dhe akordit të mandarinës në majë të një zemre prej lulesh portokalli absolute dhe jasemini indian grandiflorum. Në bazën e tij, parfumi i vaniljes është i përdredhur me një akorde të ftohtë myshk kristali duke sjellë një përzierje freskie dhe force.

Brand VALENTINO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-026037
Forum