Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
103.20 €

Madhësia

90 ML
30 ML
50 ML

Sasia

Apliko

Prada Paradoxe Intense është një parfum i mrekullueshëm me një kombinim tërheqës i notave të vaniljes, lules sambac jasemin dhe vetiverit. Është një aromë e pashtershme dhe e sofistikuar që të bën të ndjehesh të veçantë.

Brand PRADA
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-031119
Forum