Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
118.50 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Clarins Double Serum Light Texture është një produkt i mrekullueshëm për kujdesin e lëkurës. Ai ka një teksturë lehtë dhe të shpejt absorbueshme, përbërësit e tij të mrekullueshëm ndihmojnë në hidratimin, zbutjen e rrudhave dhe forcojnë elasticitetin e lëkurës.

Brand CLARINS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-031235
Forum