Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
54.50 €

keyword.

LC1
LC2
LC5
LN1
LN4
LW1
MC2
MN1
MN7
MW2
MW9

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një korrektues i lëngshëm kremoz, pa rrudha dhe i ndërtueshëm për mbulim të plotë deri në 24 orë dhe përfundim mat me shkëlqim. Ky korrektor me bazë 85% për kujdesin e lëkurës është i lehtë, i rehatshëm dhe hidratues deri në 24 orë. Formula është e pasur me ekstrakte kafeine dhe petale jasemini të njohura për vetitë kundër shenjave dhe qetësimit. Në çast, dukja perfeksionohet deri në 24 orë dhe pas 14 ditësh, lëkura duket më e lëmuar, më e butë dhe më e fortë.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra LN4
Fytyra N/A
Group Id A-031979
Forum