Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
90.30 €

Madhësia

50 ML

Sasia

Apliko

Parfumi Boss Bottled Hugo Boss për meshkuj i përket grupit pikant drusor. Boss Bottled u lançua në vitin 1998 në bashkëpunim me parfumerien Annick Menardo. Përbërja e aromës hapet me notat e mollës, kumbullës, bergamotit, limonit, myshkut të dushkut dhe barbarozës; notat e mesme janë kanellë, sofër dhe karafil; notat bazë janë vanilje, dru sandali, kedri, vetiver dhe dru ulliri.

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032034
Forum