Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
109.10 €

keyword.

30 ML
50 ML

Sasia

Apliko

Kremë ditore për mbajtjen dhe ngritjen e lëkurës që ndihmon në luftën kundër pasojave të humbjes së kolagjenit. Life Plankton përballon peptidat e kolagjenit për një efektivitet më të lartë të ngritjes. Tekstura legjendare rozë e tij ofron një ndriçim të shpejtë dhe të shëndetshëm.

Brand BIOTHERM
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032434
Forum