Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
62.50 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Kjo formulë e butë, hidratuese ndihmon në pastrimin dhe trajtimin e akneve pa tharje ose acarim. Teknologjia e fuqishme kundër plakjes përmirëson shfaqjen e linjave, rrudhave dhe strukturës duke ngritur në mënyrë të dukshme lëkurën. Shihni lëkurën që ka pamje të qartë, të qetë dhe rinore.

Brand CLINIQUE
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum