Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
28.30 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Një maskarë për qerpikë shumë e pigmentuar dhe volumoze që zgjat menjëherë dhe thekson secilin qerpik.

Brand CLINIQUE
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum