Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
38.70 €

Madhësia

150ML

Sasia

Apliko

Rrethojeni veten me sensualitet elegant me Boss The Scent nga Hugo Boss. Erëza e gjetur në këtë aromë vjen nga shënimi fillestar i xhenxhefilit.Në zemrën më sensuale të kolonjës janë shënimet me livando dhe fruta maninka

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-000348
Forum