Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
54.30 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Kjo kremë-xhel e freskët, ultra e lehtë, me MoistureMatte Technology të fuqishme, kontrollon vajin dhe ndihmon lëkurën të minimizojë shkëlqimin e dukshëm, duke i dhënë lëkurës një përfundim të shëndetshëm dhe mattifikues. Ajo zvogëlon pamjen e poreve dhe ndihmon në rezistimin e shenjave të para të plakjes. Ky produkt është i testuar nga dermatolog dhe cilësohet si jo-aknegjenik.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum