Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
40.60 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Formula e kremit me shumë veprim dhe pa shkumë kushtëzon dhe ushqen lëkurën pa e tharë, duke e lënë atë të butë, të lëmuar, të butë, të rehatshme. Heq butësisht papastërtitë për një pamje që është e shëndetshme, e freskët dhe me shkëlqim.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-003864
Forum