Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
36.10 €

keyword.

SABLE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ky primer i ndritshëm për fytyrën hidraton, zbut dhe ndriçon lëkurën për një pamje të pastër dhe të shëndetshme.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-003996
Forum