Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
187.70 €

keyword.

50 ML 055

Sasia

Apliko

Krema Lancôme Absolue Premium ßx Day përmban Pro-Xylane për të ndihmuar në rivendosjen e lagështirës thellë në sipërfaqen e lëkurës dhe për të rifituar substancën rinore, qëndrueshmëri, qartësi. - Redukton rrudhat nën sy dhe linjat e imëta,- Zvogelon shenjat e lodhjes - Kontura e syve duket më e shëndoshë, më e butë dhe më shkëlqyese.- Rrit komoditetin e lëkurës- Zbut pamjen e rrudhave, lëkura e fytyrës duket më e fortë

Brand LANCOME
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum