Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
82.30 €

Madhësia

100ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Ndjeheni si njeriu më misterioz, i sigurt në dhomë i veshur me Euphoria, një aromë enigmatike e burrave. Kjo Cologne e guximshme kombinon akorde pikante, druri dhe barishte për një përzierje mjeshtërore që mund t'ju çojë nga një takim i ngjeshur në mëngjes drejt e në një koktej nate të vonë në bar lokal. Shënimet kryesore të specit të zi me erëza dhe xhenxhefilit të fuqishëm hapin aromën me një atmosferë të guximshme dhe energjike që do t'ju mbajë vigjilent dhe aktiv për orë të tëra.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum