Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
78.00 €

Madhësia

100ML 055
30ML 055
50ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Eternity Now feston romancën elegante me një mjegull lulesh të begata femërore. Një shpërthim lycie (peme tropikale) me lëng plotësohet me butësinë e ngrohtë të vellosse kashmirit.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum