Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
10.30 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Kremi i natës L'Oréal Paris Age Specialist 35+ ruan elasticitetin e fytyrës suaj dhe zbut rrudhat e para. Një përbërje unike e kremit e pasuruar me biosfera kolagjeni rinovon fytyrën tuaj. Lëkura do të jetë krejtësisht e lëmuar dhe pa asnjë shenjë rrudhe pas vetëm disa javësh përdorim të rregullt. Ajo shtrin dhe hidraton lëkurën tuaj gjatë natës. Si rezultat, lëkura juaj do të jetë dukshëm më e fortë dhe e lëmuar.

Brand LOREAL
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-008519
Forum