Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
101.80 €

Madhësia

30ML
50ML
75ML

Sasia

Apliko

Një aromë joshëse e re për gratë, Armani Code Pour Femme është një përzierje femërore e freskët, joshëse, femërore e portokallit të gjakut, xhenxhefil dhe dardhë, zbutur me lë të kuptohet se jasemini sambac, lulja portokalli dhe mjalti i livandës, ngrohet me dru të çmuar dhe vanilje.

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum