Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
16.60 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Kremi dite NIVEA Q10 Power Anti-rrudhë + Pore Refine lufton në mënyrë efektive linjat dhe rrudhat dhe e lë lëkurën dukshëm më të fortë. Kjo formulë e patentuar është zhvilluar veçanërisht për lëkurën e kombinuar, është e pasuruar me Ekstrakt Algash dhe e rafinon lëkurën për të minimizuar poret. Mbrojtja me SPF 15 dhe UVA/UVB ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës kundër formimit të rrudhave të shkaktuara nga dielli dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.

Brand NIVEA
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-012105
Forum