Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
134.80 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Vital Perfection është një gamë e re proaktive e lëkurës për një pamje të ngritur dhe të shtrënguar.Frymëzuar nga hulumtimi ynë i fundit holistik në shkencën e lëkurës, neuroshkencën dhe fusha të tjera të shëndetit të njeriut, Shiseido zhvilloi një zgjidhje revolucionare me shumë aspekte revitalizuese të lëkurës që rikuperon potencialin e lëkurës.Kjo krem e pasur, intesive e natës rimbush dhe rigjallëron lëkurën ndërsa flini. Zgjoheni në përmirësimin e rrudhave, elasticitetit dhe madje edhe tenit të lëkurës.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum