Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
12.50 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Krem nate NIVEA Q10 Power Anti-Rrudhë dhe Forcues për fytyrën me një formulë intensive ushqyese. Është i pasuruar me koenzimë Q10 dhe kreatinë, të cilat hidratojnë dhe ruajnë elasticitetin e lëkurës. Gjalpi Shea dhe vajrat e makadamisë ofrojnë gjithashtu ushqim të thellë. Ata janë gjithashtu të njohur për vetitë e tyre jashtëzakonisht të mira rinovuese dhe aftësinë e tyre për të ngadalësuar procesin e plakjes. Me përdorim të rregullt të kremit, lëkura duket më e lëmuar, rrezatuese dhe e freskët.

Brand NIVEA
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum