Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
46.50 €

Madhësia

75GR 103N

Sasia

Apliko

Një formulë me aromë delikate pa alkool që zbulon notat e freskëta dhe të drurit të Sauvage. Mbrojtje e butë e qëndrueshme që është e butë në lëkurë.

Brand DIOR
Ngjyra 103N
Fytyra N/A
Group Id A-012861
Forum