Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
36.50 €

keyword.

200 ML 140 PORCELAIN

Sasia

Apliko

Filloni rutinën tuaj të pastrimit me Miel-En-Mousse Foaming Cleansing Makeup Remover. Shpërndajeni përbërjen dhe pastroni butësisht lëkurën për ta lënë atë të ndjehet e pastër, e butë dhe e rehatshme. Një mbartës i përbërjes për pastrimin e shkumëzave me një formulë shpëlarje.

Brand LANCOME
Ngjyra 140 PORCELAIN
Fytyra N/A
Forum