Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
80.50 €

Madhësia

100ML 055
30ML 055
50ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Eternity Air for Women mishëron frymën e butë të qiellit të freskët blu; një ditë e re plot mundësi. Një aromë lulëzuese, me vaj grejpfrut ndriqimtë qiellit. Tonet e pishes dhe muskut shtojnë seksizëm dhe joshje.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum