Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
111.40 €

Ngjyra

50 ML
30 ML

Sasia

Apliko

Trajtimi kundër plakjes pasurohet me ekstrakte bimore 20 + 1 që përdor një formulë të dyfishtë hidrolipidike dhe biomimetike për të stimuluar pesë funksione vitale: hidratimin, ushqimin, oksigjenimin, rigjenerimin dhe mbrojtjen. Ky serum i bën të gjitha

Brand CLARINS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum