Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
83.80 €

keyword.

50 ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kjo kremë hidratuese e mëndafshtë përmban botanikët natyral nga e gjithë bota (gjashtë prej të cilave janë organike) për forcimin, ngritjen dhe rezultatet e fuqishme të dukshme të fytyrës. Ekstrakti Australian lule kangur, me një kapacitet të fortë rigjenerues, së bashku me mitrakarpus organik përmirësojnë dukshëm elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës. Farat Acerola rrisin shkëlqimin dhe ekstraktimi i datës organike të shkretëtirës synon njollat të errëta për një ten të barabartë të lëkurës.

Brand CLARINS
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-015120
Forum