Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
200.10 €

keyword.

15 ML

Sasia

Apliko

Një krem qetësues, 24-orë hidratues i formuluar për zonën e syve dhe buzëve për të zvogëluar dukshëm shenjat e plakjes.- Humbja e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit- Linjat e imta dhe rrudhat- Qarqe të errëta dhe fryrje

Brand SHISEIDO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-015158
Forum