Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.10 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Aqua Bounce Flash Mask është një maskë fytyre hidratuese e lëkurës së dytë që infuzon thellë lëkurën me hidratim intensiv, i mundësuar nga kombinimi i Acidit Hyaluronik dhe ujit probiotik Life Plankton për lëkurën e fryrë në një aplikim. Një maskë fletë hidratuese është e mjaftueshme për lëkurën e rimbushur thellësisht, elastike dhe super të shkëlqyeshme.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum