Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
94.20 €

Madhësia

50ML
90ML
30 ML

Sasia

Apliko

Sipas Donatella Versace, Crystal Noir është një esencë e rrallë, sensuale dhe delikate. Nota qendrore e përbërjes është gardenia misterioze, e freskët, sensuale, e ndritshme dhe e butë, e riprodhuar nga teknologjia ‘headspace’. Qelibari dhe misku në bazë e bëjnë aromën të errët dhe misterioze, shumë sensuale dhe të dallueshme. Aroma u krijua nga Antoine Lie.

Brand VERSACE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum