Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
47.30 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Pigmentet shumëplanëshe mbështjellin buzët me ndikim dimensional ngjyrash dhe definicion të skalitur.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-017539
Forum