Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
86.40 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Me këtë krem ??për sytë intensivisht ushqyes dhe me shumë efekte, sytë ndihen më të fortë dhe duken më të ngritur—më pak të fryrë. Linjat dhe rrudhat e syve, rrathët e zinj dhe ngërçet duken të gjitha të reduktuara.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-018119
Forum