Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
61.90 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Aq hidratuese, ajo e mbush lëkurën me një sasi të madhe të lagështirës që zgjat deri në 24 orë. DayWear përfshin ekstremin kompleks antioksidues të vërtetuar të Estee Lauder dhe ekranet me spektër të gjerë. Redukton shenjat e para të dukshme të plakjes, si zbehje dhe linja të holla, të thata dhe freskon lëkurën me hidratim të qëndrueshëm.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-003711
Forum