Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
47.20 €

keyword.

100 ML

Sasia

Apliko

Grimi i dukshëm, mungesa e gjumit, axhenda e mbushur, stresi, jeta e bezdisshme… Lëkura juaj është e tepërt dhe bëhet e e lodhur. Eau Micellaire Comfort është një ujë mikellar hidratues dhe qetësues që përmban mjaltin e akacies, glicerinë dhe ujë të trëndafilit. Nuk lë mbetje në lëkurë për një përfundim të pastruar menjëherë, të butë pa ndjenja të ngushta.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-006815
Forum