Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
12.18 € 17.40 €

keyword.

15 ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Një xhel trajtimi i synuar që në mënyrë të dukshme thar njollat ??dhe qetëson irritimet me rezultate të ndotura. Formula jo e yndyrshme, e fuqishme përmban një koktej freskues të ekstraktit pastrues Meadowsweet, acidit salicilik dhe ekstraktit Purslane qetësues, që rrëshqet mbi lëkurë me një përfundim transparent.

Brand CLARINS
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum