Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
7.40 €

Madhësia

150 ML

Sasia

Apliko

Shampon i thatë me efekt 10 në 1:1. Rifreskim2. Jetëgjatësi stilimi3. Shton vëllimin4. Mburojë e lagështisë5. Aromë e freskët6. Thith vajin7. Asnjë mbetje8. Kursim kohe9. Lehtë për t’u përdorur10. Përfundimi natyralUdhëzimet:Tundeni mirë, spërkatni 15-20 cm nga rrënjët e thata, lëreni të thahen dhe më pas pastroni ose përhapeni me gishta .

Brand ONELY
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-018430
Forum