Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
5.20 €

Madhësia

N/A

Sasia

Apliko

Kondicioner rikthimi i thellë për dëmtimin e flokëve. Përmban Provitaminën A, një Karotenoid me veti anti-radikale të lira, riparuese, mbrojtëse dhe anti-plakje. Një kondicioner mjaft efektiv që është perfekt për përdorim të përditshëm. Pas larjes me shampon, vendoseni në flokët e lagur dhe krehuni. Lëreni 2-3 minuta. Shpërlajeni.

Brand BACK BAR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-024546
Forum