Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
61.18 € 87.40 €

Madhësia

110 ML
60 ML
30 ML

Sasia

Apliko

Zbuloni aromën e re të guximshme joshëse, Armani Code Absolu. Baza e Tonka Bean, ikonike e Armani Code, është përmirësuar nga shënimet sensuale të rumit dhe vanillës për të krijuar një përvojë të paharrueshme të ngrohtë dhe pikante. Ky parfum ngjall besimin e guximshëm, mashkullor te çdo njeri për të kapur çdo moment.

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum