Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
27.30 € 39.00 €

Madhësia

100 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY
30 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Zbuloni Run Wild Davidoff, Eau de Parfum i riu për gratë.Zbuloni një aromë femërore të frymëzuar nga çmueshmëria e natyrës. Run Wild, një reagim ndaj natyrës marramendëse, sensualitetit të çmuar të lules.

Brand DAVIDOFF
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-019043
Forum