Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
72.70 €

Madhësia

50 ML 140 PORCELAIN
100 ML 140 PORCELAIN

Sasia

Apliko

Kjo aromatike me dru mesdhetar respekton traditat ndërsa përqafon modernitetin. Freskia e agrumeve të aromës së limonit të portokallit dhe të limonës siciliane përqafon shqisat. Një shkëndijë e papritur e thelbit të zjarrtë pimento i jep K-së nga Dolce & Gabbana një personalitet i fortë. Pastaj vjen sensualiteti i drurit të kedrit, i përzier me dy përbërës elegant dhe mashkullor: vetiver jeshil dhe patchouli. K nga Dolce & Gabbana është një shteg i zjarrtë, karizmatik i joshjes së vazhdueshme.

Brand DOLCE & GABANNA
Ngjyra 140 PORCELAIN
Fytyra N/A
Forum