Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
71.10 €

keyword.

15 ML

Sasia

Apliko

Një serum për kremën e syve që ndihmon në parandalimin e pamjes së pesë shqetësimeve kryesore të syve, duke përfshirë vrazhdësinë, rrudhat, rrathët e errëta, fryerjen dhe humbjen e rezistencës.

Brand SHISEIDO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-020233
Forum