Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
42.07 € 60.10 €

Madhësia

30 ML
50 ML
100 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

In Love With You Freeze, një aromë e freskët për gratë nga Emporio Armani, mahnit emocionin e dashurisë më të gëzueshme, çdo ditë të re po aq të fortë sa e para. Joshës, i butë dhe delikat, por ende i shpërthyer me sensualitet të thellë. Jeto në të tashmen, pasi momenti i tanishëm është gjithmonë më i lumtur - Giorgio Armani.

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-020837
Forum