Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
58.60 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Ne kemi shfrytëzuar fuqitë mbrojtëse perfekte të çajit të bardhë të pasur me antioksidant për të ndihmuar në ruajtjen e rinisë dhe parandalimin e dëmtimit që nuk mund të shihni akoma. Ne i shtuam Edelweiss-is forcues pengesash në këtë krem të fuqishëm për të ndihmuar në forcimin e mbrojtjes së lëkurës dhe neutralizimin e ndotjes që dëmton lëkurën, rrezet infra të kuqe dhe agresorët e tjerë mjedisorë. Plus, hidraton për të maksimizuar pengesën e lagështirës së lëkurës. Partner me hidratuesin tonë SPF 40 për të mbajtur lëkurën tuaj në një botë të përsosur 24/7. Rrit menjëherë hidratimin dhe shkëlqimin.

Brand ORIGINS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-021198
Forum