Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
11.90 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Pjeshkë është një portokalli e lehtë mandarinë me refleks shampanje.Shkëlqyesi i buzëve Peach është delikat, por i thellë. Nuk kërkon për vëmendje, por sigurisht që tërheq vëmendjen natyrshëm, në një mënyrë të qetë. Peach është perfekte për pranverën, verën dhe vjeshtën, sepse është kaq e gjithanshme, sa lehtë mund ta vishni për çdo rast dhe buzët tuaja do të duken në mënyrë perfekte.

Brand SELLMA
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-021221
Forum