Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
7.90 €

Madhësia

N/A

Sasia

Apliko

Shkëlqim i menjëhershëm dhe butësi në flokë. Për të gjitha llojet e flokëve. Ideale për forcimin e shkëlqimit të flokëve, për shërimin nga gërshërët dhe dredhat. Me një aromë unike për mirëqenien dhe bukurinë. Bimët e Aromaterapisë: Vajra esencialë të bergamotës.

Brand 3DELUXE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum