Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.80 €

Madhësia

250 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

AMTHEYSTE Volume Shampoo - Shampon përforcues për shtim të volumit dhe rikthim të vitalitetit të humbur të flokut. Forcon dhe jep volum me vëllim të plotë. APLIKIMI: Në flokë të lagura me masazhim,shpërlahet. 250 ml

Brand AMETHYSTE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum