Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
46.10 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Një bojë për vetulla e avancuar volumizuese dhe zgjatëse

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-021769
Forum