Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
40.90 €

keyword.

200 ML SABLE

Sasia

Apliko

Vaj për pastrimin e papastërtive, yndyrës dhe make-up-it nga fytyra, sytë dhe buzët.

Brand CLINIQUE
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-027075
Forum