Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
288.00 €

Madhësia

50 ML 103N

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Frymëzuar nga lindja e diellit sicilian, aroma delikate dhe ngrohëse kap peisazhin e bukur të ishullit me shënime të bergamotit dhe piperit rozë që përzihen në mënyrë perfekte me një zemër të zambakut të luginës, manjolës dhe patqulit.

Brand DOLCE & GABANNA
Ngjyra 103N
Fytyra N/A
Group Id A-023842
Forum